Меню
Your Cart

Для жорстких лінз

         Consin Plus комплексне рішення для повного догляду за газопроникними жорсткими контактними лінзами. Забезпечує ідеальну очистку та вилучення забруднень на жорстких контактних лінзах (RGP).          Consin Plus (КонсінПлюс) в складі містить ..
399.00 грн. Без ПДВ:399.00 грн.
          Regard K має спеціальну формулу, що відповідає вимогам жорстких газопроникних контактних лінз: дезінфікує, зберігає, зволожує і підтримує стан RGP-лінз, без використання сенсибілізуючих консервантів.            Формула на осно..
379.00 грн. Без ПДВ:379.00 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Розчин для жорстких газопроникних лінз

Деякі контактні лінзи потребують особливого, правильного догляду. Насамперед це стосується жорстких газопроникних виробів. Вони характеризуються високою проникною здатністю, а також підвищеною концентрацією активних компонентів, але для їх зберігання, глибокого очищення та надійної дезінфекції потрібно використовувати спеціальні багатофункціональні розчини.

Основні властивості та переваги

Якісний розчин для догляду за жорсткими лінзами добре справляється з доглядом за виробами різного типу. Його можуть застосовувати користувачі астигматичних та ортокератологічних, а також склеральних газопроникних лінз. У складі розчинів знаходяться:

 • Поверхнево-активні компоненти. Вони ефективно справляються з ліпідними та білковими відкладеннями, видаляють частинки пилу та фрагменти косметичних засобів.
 • Антибактеріальні та дезінфікуючі речовини. Вони борються з патогенними мікроорганізмами, які можуть потрапляти на поверхню жорстких лінз та загрожувати здоров'ю очей (бактеріями, грибками, а також вірусами).
 • Зволожуючі речовини. Такі компоненти розчину необхідні для того, щоб у лінзі зберігався оптимальний (комфортний для ока) рівень вологи.

Як вибрати розчин для жорстких лінз

Інтернет-магазин Ligrand пропонує високоякісні розчини для догляду за твердими газопроникними лінзами від відомих виробників, які добре зарекомендували себе на офтальмологічному ринку. При виборі відповідного кошти варто віддавати перевагу саме перевіреній продукції, адже вона буде гарантовано ефективною та безпечною.СереSchalcon Consin Plus. Містить унікальний компонент гіпромелозу, яка створює між лінзою та рогівкою ока середовище високого ступеня в'язкості. Допомагає попередити та усунути дефіцит слізної рідини. Цей розчин відмінно підходить людям із високочутливими очима.

  Серед найкращих розчинів для твердих лінз на сторінках сайту ligrand.ua знаходиться:

  • Schalcon Consin Plus. Містить унікальний компонент гіпромелозу, яка створює між лінзою та рогівкою ока середовище високого ступеня в'язкості. Допомагає попередити та усунути дефіцит слізної рідини. Цей розчин відмінно підходить людям із високочутливими очима.
  • Vita Research Regard K. Містить молекули OxiChloride, які ефективно дезінфікують лінзи у контейнері, а потім розпадаються на безпечні компоненти. Регулює в'язкість, допомагає уникнути пересихання очей. Може використовуватися для швидкого очищення, але потребує обов'язкового окремого промивання лінз.

  В інтернет-магазині ligrand.ua можна купити лінзи та супутні товари за конкурентною ціною з доставкою по всій Україні. У м. Київ можливе самовивезення, також є можливість кур'єрської доставки.