Меню
Your Cart

Лінзи на 6 місяців

Контактні лінзи ClearLux 42 розраховані на 6 місяців носіння, виготовлені з тонкого матеріалу гідрогель. Є функція захисту від ультрафіолету, що попереджає старіння клітин рогівки та розвиток небезпечних хвороб ока.Виготовлені по дизайну лентикулярного профіля, що робить лінзи по перефі..
288.00 грн. Без ПДВ:288.00 грн.
Великобританські лінзи Clearlux 60 мають надмірний вміст води - 60% та високий рівень проникності кисню 43 Dk/T, що робить їх максимально зволоженими та безпечними для рогівки ока.Лікарі не рекомендують їх дітям та підліткам, лише досвідченим користувачам контактних лінз. Призначені для використ..
392.00 грн. Без ПДВ:392.00 грн.
..
520.00 грн. Без ПДВ:520.00 грн.
Лінзи "Ликон" випускаються з 1995 рогу, мають термін використання 1 рік - на перший погляд дуже економічно, але треба пам'ятати, чим більший термін носіння лінзи, тим більші ризики ускладнення з зором можуть з'явитись з часом. Ликон Лилея 40 має велику товщину, що погіршує здатність матеріа..
350.00 грн. Без ПДВ:350.00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Лінзи на 6 місяців

Багато користувачів контактних лінз віддають перевагу традиційним лінз, призначеним для тривалого носіння. За умови правильного і регулярного догляду їх можна безпечно використовувати протягом 6-9 місяців. Такі лінзи користуються популярністю через поєднання ряду переваг, серед яких - ціна, матеріал виготовлення, а також тривалість застосування.

Кращі виробники лінз на пів року

Багато компаній, які займаються виробництвом контактних лінз, пропонують такі офтальмологічні вироби на 6 місяців. Але деякі бренди користуються заслуженою довірою і популярністю, їх лінзи служать своїм власникам протягом зазначеного терміну, є комфортними і безпечними. Серед них:

 • Likon. Це українська компанія, яка займається виробництво лінз вже практично 30 років. Вона пропонує унікальні гідрогелеві контактні лінзи на пів року Lileya. Вони відрізняються великою товщиною, тому кисень крізь них практично не проходить. Але Likon пропонує унікальну технологію, завдяки якій сльоза може з легкістю циркулювати між контактної лінзою і рогівкою, поставляючи до останньої потрібну кількість кисню. Особлива перевага лінз цієї ТМ - діапазон до -25 діоптрій.
 • Coopervision. Це американський виробник контактних лінз, який користується популярністю в різних країнах світу. В його асортименті є лінзи на 6 місяців - Clearlux 42 UV і 60 UV. Вони виготовлені з гідрогелю, основна особливість таких виробів - тонкість на периферії, що забезпечує відмінну пропускаемость кисню і попереджає ускладнення від тривалого носіння лінз. Також Coopervision Clearlux забезпечують надійний захист від ультрафіолету, завдяки чому знижується швидкість старіння клітин рогівки і ризик розвитку небезпечних хвороб ока.
 • OKVision. Це південно-корейська компанія, яка пропонує продукцію високої якості. Вона пропонує увазі споживачів високоякісні лінзи на пів року OKVision Infinity. Вони виготовлені з гідрогелю та містять 55% вологи і відрізняються підвищеним модулем пружності, що робить їх приємними в шкарпетці. Серед переваг таких виробів - товщина всього 0,06 мм, а також ультратонкі краю. Ще виробник використовує прогресивну технологію Lath Cut, завдяки якій лінзи дуже щільно сідають на рогівку ока, але при цьому не порушують циркуляцію природної слізної рідини.

Сучасні традиційні лінзи на 6 місяців практично не відчуваються на очах.

Кому рекомендується купувати лінзи на 6-9 місяців

Лінзи на 6 місяців відмінно підходять людям, які вже давно використовують такі засоби для корекції зору і не хочуть витрачатися на лінзи більш частої заміни. Також їх нерідко рекомендують придбати при:

 • високому рівні короткозорості або далекозорості (високих діоптріях), адже такі моделі виготовляють з досить широким діапазоном оптичної сили, рівнем базової кривизни, а також діаметру;
 • наявності терапевтичних рекомендацій (в т.ч. індукованої аметропії);
 • бажанні заощадити на лінзах (контактні лінзи на 6 місяців коштують дешевше, ніж вироби більш частої заміни).

На що звертати увагу при виборі лінз на 6, 9 місяців

Збираючись купити лінзи на 6 місяців в Києві або інших містах, необхідно пам'ятати про те, що:

 • Навіть якщо на лінзах написано, що їх можна використовувати до 9 місяців, краще все-таки міняти їх раніше - через півроку.
 • При тривалому носінні контактної лінзи на ній починають накопичуватися різні відкладення (частинки білка, жиру, кальцію та ін.), Тому такий виріб має потребу в регулярному пероксидного і / або ензимної очищення. Однак з часом і очищення перестає давати очікуваний ефект, адже з часом пориста структура лінзи настільки заповнюється відкладеннями, що чистять розчини до них просто не дістають. А відкладення, в свою чергу, є загрозою для здоров'я очей.
 • Купувати лінзи варто лише за рецептом офтальмолога. При цьому бажано звернутися до лікаря незадовго до придбання, а не використовувати старі дані, які вже могли втратити свою актуальність. При регулярному використанні традиційних контактних лінз варто відвідувати лікаря раз на півроку, якраз перед покупкою чергової пари. Доктор, якщо що, зможе вчасно звернути увагу на роздратування або можливе проростання капілярів в рогівку ока, що є ознаками гіпоксії і вимагає відмови від подальшого застосування лінз на 6 місяців.
 • Для зберігання традиційних контактних лінз необхідно використовувати спеціальний контейнер, а також розчин з антибактеріальними компонентами. Це дозволяє не тільки не втратити дані офтальмологічні вироби, а й забезпечує їх якісне зволоження, а значить, і безпеку для очей.

Як доглядати за лінзами на 6 місяців?

Правила догляду за традиційними контактними лінзами на пів року включають в першу чергу застосування спеціальних засобів:

 • Пінцета. Він дає можливість витягти лінзу з розчину без непотрібних дотиків пальцями.
 • Стерильного контейнера для зберігання. Це герметична коробочка з двома відсіками, куди потрібно наливати розчин для зберігання і класти лінзи на ніч.
 • Розчину. Це дезінфікуючий, зволожуючу і захищає засіб для повсякденного очищення і зберігання лінз.
 • Спеціальних ензимних і пероксидних розчинів, які потрібно застосовувати час від часу для глибокого очищення лінз від відкладень. Використовуються відповідно до інструкції.

Інтернет-магазин лінз Ligrand пропонує купити лінзи на 6 місяців, а також різні аксесуари і засоби по догляду за ними за доступною ціною. Ми працюємо лише з сертифікованою продукцією, а також гарантуємо можливість обміну і повернення. Організовуємо швидку доставку по Києву і всій Україні.