Меню
Your Cart

Контактні лінзи

..
770.00 грн. Без ПДВ:770.00 грн.
АКЦІЯ! 4 ЛІНЗИ ЗА ЦІНОЮ 3-Х! 2 ПАРИ ЛІНЗ ВСЬОГО 725 ГРН          Плюсові діоптрії продаються тільки по 3шт  в упаковці!          Biofinity одні з найпопулярніших лінз в Україні та зарекомендовані часом та позитивними від..
726.00 грн. Без ПДВ:726.00 грн.
АКЦІЯ! ДО УПАКОВКИ ЛІНЗ + РОЗЧИН OPTI-FREE 60МЛ У ПОДАРУНОК          Air Optix plus Hydraglyde прийшли на зміну стандартним лінзам Air Opix Aqua в Україні у 2016 році та були представлені, як покращена версія з використанням відразу двох технологій:..
726.00 грн. Без ПДВ:726.00 грн.
Контактні лінзи AQUA 55 UV від Comfort line by Interojo входять в топ світових продажів, завдяки сукупності першокласних характеристик.Матеріал Methafilcon A загальновизнаний лідер щодо міцності й надійності носіння. Має у своєму складі гіалуронат натрію. І цим забезпечує про..
450.00 грн. Без ПДВ:450.00 грн.
АКЦІЯ! 4 ЛІНЗИ ЗА ЦІНОЮ 3-Х! ДВІ ПАРИ ЛІНЗ ВСЬОГО 1125 ГРНВиготовляються компанією Inerojo спеціально для Comfort Line.  Кому потрібні лінзи Oxy Multifocal:тим, хто потребує чіткий зір для читання та чіткий зір вдалину. тим, хто належить до вікової ка..
1050.00 грн. Без ПДВ:1050.00 грн.
  АКЦІЯ! ДО УПАКОВКИ ЛІНЗ + РОЗЧИН OPTI-FREE 60МЛ У ПОДАРУНОК          Високотехнологічні лінзи від американського бренду Alcon для корекції астигматизму - ультратонкі, не відчутні на очах, мають підвищений комфорт, "дихаючі" з високим показник..
1004.00 грн. Без ПДВ:1004.00 грн.
АКЦІЯ! ДО УПАКОВКИ ЛІНЗ + РОЗЧИН UNIVERSALE 150 МЛ З КОНТЕЙНЕРОМ У ПОДАРУНОК!Термін придатності розчину: 09.2022            Найпопулярніша лінза всіх часів, яка тільки існувала в Україні, вона у продажах вже понад 25 років. І не зважаю..
736.00 грн. Без ПДВ:736.00 грн.
           Торичні лінзи від виробника Cooper Vision (USA) виготовляють у Великобританії та призначені ля корекції астигматизму, коли пацієн потребує окрім однієї діоптрії додатково діоптрію цилідру (показник CYL) та вісь (AX). Виготовляють з якісного пружнього матеріал..
956.00 грн. Без ПДВ:956.00 грн.
АКЦІЯ! ПАРА ЛІНЗ + РОЗЧИН 360 МЛ ВСЬОГО 499 ГРН       Корейські лінзи Respiro зарекомендовані своєю бюджетною ціною серед лінз тривалого використання на 3 місяці. Виготовлені з гідрогелевого матеріалу з тонкими краями для природньої циркуляції сльози між лінзою і ро..
499.00 грн. Без ПДВ:499.00 грн.
           Єдині в світі лінзи щоденної заміни Dailies Total 1 від офтальмологічної американської компанії Алкон з силікон-гідрогелевого матеріалу із водним градієнтом 33-80%. Лінзи містять до 100% води на поверхні і при цьому пропускають кисень у великій кількості. Цим..
1242.00 грн. Без ПДВ:1242.00 грн.
АКЦІЯ! 4 ЛІНЗИ ЗА ЦІНОЮ 3-Х! 2 ПАРИ ЛІНЗ 645 ГРН!Корейського виробництва лінзи OXY мають чудову якість за доступну ціну.Зроблені з матеріалу силікон-гідрогель третього покоління, який є стійким до білкових накопичень, бактеріальних заражень. Лінзи пружні, тому ле..
645.00 грн. Без ПДВ:645.00 грн.
Контактні лінзи Precision 1 - це щоденні контактні лінзи одноразового використання, перші і єдині лінзи з технологією SMARTSURFACE яка забезпечує високо гидрофильную поверхню, яка містить більше 80% води. Пресіжен 1 були розроблені фахівцями Alcon спеціально для користувачів яким необхідний тривал..
978.00 грн. Без ПДВ:978.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 65 (6 сторінок)

Контактні лінзи - альтернатива очками, які не завжди зручні і не всім йдуть. Лінзи не будуть зісковзувати з перенісся, пітніти в тепло приміщенні, в них можна вести активний спосіб життя. А принцип роботи у них такий же, як і у очок, але при цьому вони непомітні.

 
Огляд асортименту контактних лінз

 

Сьогодні контактні лінзи випускаються багатьма компаніями і брендами. Кращими вважаються наступні:


І це не повний список. При цьому, кожен бренд випускає кілька лінійок контактних лінз, що дозволяє багатьом людям підібрати найбільш комфортний саме для себе. Які лінійки пропонують бренди:

 1. Biofinity від виробника Cooper Vision - відрізняються високим показником вмісту вологи, кислородопроницаемости. Дана лінійка має чотири види аксесуарів, виконаних з силікон-гідрогелю.
 2. Dailies від Alcon - щоденні лінзи чотирьох видів, які не потребують зберігання і догляду.
 3. Air Optix - лінійка включає в себе чотири види лінз, виконаних з силікон-гідрогелю, добре пропускають кисень. Носити їх можна до місяця.
 4. Clear від ClearLab - складається з чотирьох видів лінз. Тут представлені одноденні і ті, які потрібно міняти раз на місяць. Носити їх можна не довше 8 годин на день.
 5. Moist - лінзи, зроблені з гідрогелю, що зберігають зволоженість протягом всього дня. Підходять для людей, у яких очі схильні до подразнення і сухості, що страждають від сезонної алергії.

 

Також існує і безліч інших лінійок. Кожна з них має свої відмінні риси. Таким чином, підібрати контактні лінзи можна не тільки для вирішення різних офтальмологічних проблем, а й з огляду на інші індивідуальні особливості.

 
Основні характеристики контактних лінз

 

Контактні лінзи відрізняються між собою за ключовими характеристиками, які офтальмолог враховує при підборі аксесуара. Які лінзи купити покупець вирішує не самостійно, а орієнтується на рекомендації фахівця.

Перша характеристика, за якою відрізняються лінзи, це термін заміни. Традиційні аксесуари призначені для постійної шкарпетки. Вони служать від півроку до року. М'які контактні лінзи бувають:

 • Планово-змінювані - служать три місяці.
 • Планової заміни - двох тижневі або місячні.
 • Щоденної заміни - їх термін служби складає всього один день.

Продаються м'які контактні лінзи в спеціальних блістерах для стерильності й схоронності.

 

 

Відрізняються контактні лінзи і по тому, який матеріал використаний для їх виробництва. М'які можуть бути:

 • Гідрогелеві - в них міститься велика кількість вологи, вони еластичні, пружні і дуже гладкі.
 • Силікон-гідрогелеві - такі м'які лінзи пропускають достатню кількість кисню, зберігають форму.

Носять лінзи кожен день, знімаючи їх тільки на ніч. У лінзах гнучкого носіння можна навіть спати 1-2 ночі. Аксесуари пролонгованої носіння до 6 днів можна не знімати.

М'які лінзи мають різний радіус кривизни - це важлива характеристика, яку підбирають залежно від особливостей опуклості рогівки ока. Неправильно підібраний аксесуар може привести до дискомфорту і навіть появи захворювань.

 

Киснепроникність - ще одна характеристика, яка вказує на відсоток кисню, який лінза пропускає до ока. Рогівка вбирає кисень з повітря, тому повністю блокувати його доступ не можна. Ступінь киснепроникненості визначає і термін носіння лінзи:

Киснепроникненість

Термін носіння лінзи

80k\t-150 D k\t

До 14 годин в день

Більше 150 D k\t

Можна спати в лінзах

До 80 k\t

До 10 годин в день

 

Догляд за контактними лінзами

 

Лінзи для зору вимагають правильного догляду, щоб вони принесли тільки користь і зберегли функціональність на весь рекомендований виробником термін. Також від правильного застосування контактних лінз залежать ваші комфорт і безпеку.

Як користуватися лінзами:

 1. Перед заміною аксесуара завжди ретельно мийте і витирайте руки.
 2. Встановлюйте, починаючи з однієї і тієї ж лінзи - лівої чи правої. Потрібно це для виключення плутанини.
 3. Чистіть лінзи відразу ж після зняття. Одноденні викидайте.

 

   

  Пам'ятайте, що контактні лінзи не можна мити водою. Цього ж не можна робити з контейнером, в якому вони зберігаються. У воді можуть знаходитися інфекції і мікроорганізми, здатні привести до захворювань очей. Також там можуть бути мікрочастинки, які можуть травмувати орган зору.

  Якщо у вас лінзи для зору планової заміни, вони потребують особливого догляду. Алгоритм виглядає таким чином:

  1. Налийте в контейнер для їх зберігання новий розчин.
  2. Покладіть одну лінзу на чисту долоню. Капніть на неї дезинфікуючим розчином і акуратно протріть поверхню виробу одним пальцем. Натискати або робити це із зусиллям не потрібно.
  3. Сполосніть аксесуар за допомогою ще декількох крапель розчину.
  4. Переверніть лінзу, очистіть її з іншого боку.
  5. Поверніть в контейнер.
  6. Очистіть іншу лінзу тим же способом.

   

    

   Обов'язково вивчіть інструкцію від ваших лінз перед тим, як проводити будь-які маніпуляції. Це дозволить уникнути псування аксесуара.

    

   Як вибрати інтернет-магазин для покупки контактних лінз

    

   Перш за все, контактні лінзи повинен підбирати професійний офтальмолог. Тільки фахівець визначить, які саме лінзи вам потрібні, щоб корекція зору була успішною. Підставою для покупки аксесуара буде попередні консультації і рецепт із зазначенням потрібного ступеня корекції.

   Купівля лінз - відповідальний процес. Замовляти їх треба в перевірених магазинах, які спеціалізуються на контактних лінзах. Зробити покупку можна в мережі Інтернет - на сайті магазину Ligrand. Тут ви можете недорого придбати якісні контактні лінзи від перевірених виробників.

   В асортименті сайту - м'які контактні лінзи для зору і засоби по догляду ними, включаючи краплі для зволоження очей. Магазин Ligrand - це команда фахівців з великим досвідом роботи в сфері оптики. Тут не просто можна купити потрібні аксесуари, але і отримати якісний сервіс.

    

   Чому контактні лінзи купити недорого коштує саме на сайті Ligrand:

   • Тільки сертифікована оптика.
   • Підбір за потребами покупця, кваліфікована консультація.
   • Великий асортимент - ми пропонуємо м'які контактні лінзи, які відрізняються різними характеристиками: радіус, діаметр, кислородопроницаемость, радіус кривизни і т.п.
   • Система знижок для постійних покупців.
   • Заміна товару в разі заводського браку.
   • Подарунки кожного клієнта при замовленні.
   • Прийнятні ціни на весь асортимент - у нас можна замовити лінзи недорого.
   • Швидка і безпечна доставка по Києву і Україні.

   Ціна кожного набору лінз вказана на сайті - ви можете купити аксесуари недорого онлайн в будь-який зручний час. Щоб замовити контактні лінзи недорого, додайте в віртуальну корзину сайту. Вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Співробітники Ligrand зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити дані про товар, адреса доставки, контактний телефон, спосіб оплати.

    

   Замовляйте якісні контактні лінзи в Україні на нашому сайті.